Pracownicy pedagogiczni
Pracownicy pedagogiczni pracujący w CKZiU Nr 2:
Hanna Adamkiewicz - przedmioty zawodowe ekonomiczne
Małgorzata Adrych - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, podstawy przedsiębiorczości
Anna Bach - przedmioty zawodowe fryzjerskie
Agnieszka Bartylak - pedagog
Lesław Baryła - przedmioty zawodowe fryzjerskie
Katarzyna Bejrowska - przedmioty zawodowe odzieżowe
Dorota Borys – matematyka, wicedyrektor ds. wychowawczych
Hanna Czarkowska - przedmioty zawodowe odzieżowe
Aleksandra Domagalska - matematyka
Anna Falkowska - geografiaMarek Gepart- przedmioty zawodowe budowlane,informatyka
Grzelak - Strugała Ewa - przedmioty zawodowe ekonomiczne
ks. Krzysztof Grzemski - religia
Alicja Hajdel - przedmioty zawodowe fryzjerskie
Mariola Hirsz – język niemiecki
Grzegorz Jachorek - przedmioty zawodowe budowlane
Jarska Hanna - język polski
Jaśkiewicz Monika - pedagog specjalny
Agnieszka Jezierska - Maciaszek - język angielski
Anna Kasicz – psycholog
Joanna Kawiak - Szewczyk – przedmioty zawodowe budowlane, kierownik szkolenia praktycznego
Norbert Kłodawski - informatyka, wychowanie fizyczne
Agnieszka Kosiedowska – historia i WOS, HiTJoanna Kur - język angielski
Bożena Kwiatkowska - Graban – język polski
Dorota Kyzioł – przedmioty zawodowe ekonomiczne, biznes i zarządzanie
Mieczysław Lejkowski - historia
Justyna Malawska – geografia
Marlena Marzec - wychowanie fizyczne
Bożena Mędrzycka – chemia
Grażyna Mroczko - bibliotekarkaWojciech Nastaj- matematyka, bhp
Irena Orlicka - język angielski
Katarzyna Plichta - przedmioty zawodowe fryzjerskie
Elżbieta Reszczyńska - przedmioty zawodowe odzieżowe
Rogowska Alicja - fizyka
Dorota Ropelewska - bibliotekarka
Piotr Skuza – język angielski
Mariola Sobolewska - przedmioty zawodowe odzieżowe
Krystyna Stadnicka - przedmioty zawodowe budowlane, dyrektor CKZiU Nr 2
Katarzyna Szugaj – biologia, wicedyrektor d/s dydaktycznych
Śmietanko Bartosz - wychowanie fizyczne
Maciej Świderski - matematyka
Karolina Tylawska – biologia
Halina Ustowska - język polski
Ewa Waligóra - przedmioty ekonomiczne
Urszula Waśkiewicz-Szwonka - wychowanie fizyczne
Monika Wita – język niemiecki