• Uwaga osoby chcące uczestniczyć w kwalifikacyjnym kursie krawieckim
          w zawodzie KRAWIEC i TECHNIK PRZEMYSŁU MODY!

Informujemy, że prowadzimy nabór na  Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe w zawodzie krawiec i technik przemysłu mody. Chętnych zapraszamy do składania kompletu dokumentów.

Osoby, które złożyły jedynie kartę zgłoszeniową proszone są o uzupełnienie dokumentacji (należy złożyć także kopię świadectwa ukończenia ostatniej szkoły).

Planowany termin rozpoczęcia zajęć – 17 września 2021 r. godz. 16.00

Oferta skierowana jest do osób, które chcą:

- zdobyć zawód,

- uzyskać nowe kwalifikacje zawodowe,

- prowadzić własną działalność gospodarczą,

- rozwinąć własne talenty.

Uczestnikiem kursu może być każda osoba, która ukończyła 18 lat i nie ma przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania danego zawodu.

Udział w kursie jest bezpłatny.

Kursy odbywają się w systemie zaocznym – piątki od godz. 16-tej oraz w soboty co 2 tygodnie. Kurs trwa 2 lata

Wymagane dokumenty:

• kserokopia dokumentu poświadczającego posiadane wykształcenie,
          • ankieta zgłoszeniowa na kurs (dostępna na szkolnej stronie internetowej),
          • kserokopia dowodu osobistego/ dowód osobisty do wglądu,
          • zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania pracy w zawodzie – termin badania podany zostanie na szkolnej stronie internetowej.

Absolwent kursu otrzyma:

- zaświadczenie o ukończonym kursie,

- świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie - po zdaniu egzaminu,

- dyplom zawodowy,

- dyplom technika po zdobyciu wszystkich kwalifikacji składających się na dany zawód, pod warunkiem posiadania wykształcenia co najmniej średniego.

Oferujemy naukę w następujących kwalifikacjach:

MOD.03.  Projektowanie i wytwarzanie wyrobów odzieżowych (zajęcia praktyczne odbywają się w szkolnej pracowni)

MOD.11. Organizacja procesów wytwarzania wyrobów odzieżowych (dla osób posiadających kwalifikacje w zawodzie krawiec). Zajęcia praktyczne odbywają się w szkolnej pracowni, a praktyki zawodowe realizowane są poza szkołą.

Warunkiem rozpoczęcia kwalifikacyjnego kursu zawodowego jest zgłoszenie się minimum    20 kandydatów. Na kursie w kwalifikacji MOD.03 pozostało jedynie kilka wolnych miejsc.

Informacji o kursie udziela:

- sekretariat CKZiU nr 2 w Gdyni, tel. 58 622 26 24; 58 66 99 732;

- wicedyrektor ds. zawodowych – tel. 58 622 26 24 wew. 40

Zapraszamy!

Kwalifikacyjny kurs zawodowy dla technika przemysłu mody - osoby zainteresowane zapraszamy we wrześniu.

Kształcenie zawodowe:

Relacja z wycieczki do Zakładów Odzieżowych „Wybrzeże” dla uczestniczek kwalifikacyjnych kursów zawodowych: Sprawozdanie_z_wycieczki_KKZ_2019.pdf

Oferta kształcenia w formie Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych: oferta_KKZ.pdf