CKZiU Nr2

Aktualności

Zostań dawcą. Samorząd Uczniowski CKZiU Nr 2 zaprasza wszystkich pełnoletnich uczniów i nauczycieli do przyłaczenia się do akcji zostania dawcą szpiku i komórek macierzystych DKMS. Więcej informacji na stronie: https://www.dkms.pl/pl/zostan-dawca

Uwaga, rozpoczynamy rekrutację ochotników na 27 Finał WOŚP w dniu 13 stycznia 2019. Deklaracja do pobrania u p. Agnieszki Kosiedowskiej do pobrania ze strony szkoły. Osoby zainteresowane proszone są o dostarczenie podpisanego zdjęcia legitymacyjnego. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 13 stycznia 2019 roku.

Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Chcesz zostać wolontariuszem?

Zgłoś się do opiekuna Samorządu Uczniowskiego -  pani Agnieszki Kosiedowskiej.

Aby zostać wolontariuszem należy:

- wypełnić deklarację

- dostarczyć zdjęcie legitymacyjne

- osoby niepełnoletnie muszą okazać pod deklaracją podpis opiekuna

Dodatkowych informacji udzieli opiekun SU pani A. Kosiedowska.

Ankieta wolontariusza do pobrania: ANKIETA_27_WOSP.pdf

Grażyna Mroczko