CKZiU Nr2

WYNIKI REKRUTACJI DO INTERNATU

Wyniki prac komisji rekrutacyjnej ogłasza się poprzez wywieszenie listy osób przyjętych i nieprzyjętych do internatu na tablicy ogłoszeń Internatu (przy portierni) w dniu 10 lipca 2018 r, o godzinie 12:00.

14-12-2017 r. Wigilia w Internacie

Boże Narodzenie to najpiękniejsze święta, szczególnie radosne, pełne dobrych uczuć, tradycji.Już od wielu lat w Internacie Szkolnym odbywała się uroczysta kolacja wigilijna. W tym roku przygotowania do niej rozpoczęły  się na początku grudnia, wtedy właśnie młodzież wraz z wychowawcami tworzyła program artystyczny. Piękne ozdoby świąteczne  wykonali wychowankowie pod okiem pani Urszuli Margol-Andryszak.

Na uroczystą kolację wigilijną, która odbyła się 14.12.2017r. o godzinie 19:00 przybyli zaproszeni goście: Dyrektor szkoły ,mgr inż. Krystyna Stadnicka, dawny dyrektor ZSB inż. Andrzej Maciejewski, Franciszkanin Ojciec Krzysztof, kierownik administracyjny internatu mgr Ewa Waligóra, kierownik internatu mgr Artur Mierzejewskii,pedagog ZSB mgr Halina Bosiacka, wycowawcy i mieszkancy internatu.

Uroczyste spotkanie rozpoczęło się programem artystycznym "Z kolędą przez wieki". Przygotowali go wychowankowie pod kierunkiem pani Doroty Pawłowskiej.

Po części artystycznej kierownik internatu Artur Mierzejewski wraz z ojcem Krzysztofem zaprosili wszystkich do składania życzeń i dzielenia się opłatkiem. Wieczerza wigilijna przebiegała w radosnym nastroju, przy stole pełnym pysznych potraw przygotowanych przez nasze panie kucharki.

Na zakończenie tej uroczystej kolacji, każdy z wychowanków internatu otrzymał paczkę od Świętego Mikołaja. Rodzinne ciepło i wzajemna życzliwość towarzyszyły wszystkim uczestnikom Wigilii.

Fotogalerię z imprezy można obejrzeć tutaj: https://ckziu2-gdynia.edupage.org/text/?text=teachers/-13&subpage=2

Justyna Malawska

25-10-2017 r. Otrzęsiny pod hasłem: "Alicja w krainie czarów / po drugiej stronie lustra"

Otrzęsiny w internacie

25.10.2017r.  w internacie CKZiU nr 2  odbyła się uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów w poczet mieszkańców. Tematy tegorocznych otrzęsin to: "Alicja w krainie czarów" oraz "Alicja po drugiej stronie lustra". Aby stać się pełnoprawnym mieszkańcem naszego internatu młodsi koledzy i koleżanki zostali przeniesieni wraz z Alicją w magiczny świat ułudy i fantazji. Młodzież wzięła udział w konkurencjach tanecznych, wokalnych, aktorskich, kulinarnych i sportowych. Królowa Kier wydawała głośne rozkazy i skazywała, na kogo popadnie, na ścięcie. Na zakończenie nowi mieszkańcy dostali piękne kapelusiki, które na głowę nałożył im Szalony Kapelusznik.

Impreza została zorganizowana przez mgr Urszulę Margol-Andryszak we współpracy z mgr Justyną Malawską i Młodzieżową Radą Internatu. Naszym nowym koleżankom i kolegom życzymy miłego pobytu i wielu wrażeń.

Fotogalerię z imprezy można obejrzeć tutaj: http://ckziu2-gdynia.edupage.org/photos/?photo=teachers/-13&gallery=0

Justyna Malawska