• Wycieczka 1TS

• 🌥️☀️🍁🌊 Piękne widoki, wspaniała pogoda i radosna atmosfera towarzyszyły czwartkowej, wczesnojesiennej wycieczce klasy 1 TS po Gdyni i Trójmiejskim Rezerwacie Przyrody. Młodzież przeszła szlakiem modernistycznej Gdyni poprzez bajkowe scenerie nadmorskich lasów kończąc na orłowskich zabytkach. Dobry humor towarzyszył wypoczynkowi, poznawaniu historii miasta oraz zabawom integracyjnym pod opieką i w towarzystwie nauczycieli pani Urszuli Waśkiewicz-Szwonki i pana Piotra Skuzy.

• Sprzątanie Gdyni 2023

• Jak co roku od wielu lat, w trzeci weekend września odbywa się międzynarodowa akcja - Sprzątanie Świata. Udział w niej biorą państwa i miasta z całego świata, a wśród nich również Gdynia.

W piątek  22 września nasza szkoła brała udział w akcji Sprzątania Świata. Zaangażowały się klasy: 1a wz, 1b wz, 1c wz, 1TS, 3TUF, 3TRW/TPM, 3F/S, które wraz z wychowawcami i nauczycielami wysprzątały cały teren leśny przy ul. Bosmańskiej i Nasypowej w pobliżu naszej szkoły.

Osoba odpowiedzialna za akcję: Justyna Malawska, Anna Kasicz

OPIEKUNOWIE: Anna Kasicz, Justyna Malawska, Agnieszka Jezierska, Urszula Waśkiewicz – Szwonka, Alicja Hajdel, Piotr Skuza, Urszula Waśkiewicz- Szwonka, Marek Gepard, Grzegorz Jachorek, Anna Łukomska-Koj

• Wycieczka integracyjna klasy 1 TH/TPM

• Dnia 19 września 2023 r. uczniowie klasy TH i TPM udali się na wycieczkę integracyjną na plażę Babie Doły. Rozległy teren plaży pozwolił na zorganizowanie warsztaów integracyjnych. Wszyscy byli dla siebie mili i uśmiechnięci.

• Wycieczka integracyjna klasy 1 TRW

• Dnia 18 września 2023 r. uczniowie klasy 1 TRW wspólnie z wychowawczynią i panią od języka polskiego wybrali się na wycieczkę integracyjną. Celem było zapoznanie się, co umożliwiły warsztaty integracyjne oraz wspólne rozmowy podczas spaceru i odpoczynków.

• Plan zajęć

• Informuję o zmianie planu od poniedziałku. Plan jest już dostępny na stronie i w edzienniku. Sale wg planu na stronie - w przypadku gdyby pojawiły się różnice.

• Kiermasz podręczników

• Zapraszamy na K I E R M A S Z
             używanych podręczników
            ORGANIZOWANY PRZEZ BIBLIOTEKĘ SZKOLNĄ.

Od 05 września 2023 r.

REGULAMIN ODDAWANIA KSIĄŻEK NA KIERMASZ:

1. Biblioteka szkolna udostępniając swoje pomieszczenie (B05)  jedynie pośredniczy między uczniami w sprzedaży i zakupie podręczników szkolnych, nie czerpiąc z tego żadnych korzyści finansowych.

2.  Właściciel podręczników wpisuje ołówkiem na stronie tytułowej sprzedawanych książek: swoje imię i nazwisko, klasę oraz proponowaną cenę.
              3. Rozliczenia za sprzedaż podręczników dokonywane będą cyklicznie. Uczniowie  szkoły o sprzedanych pozycjach powiadamiani będą drogą elektroniczną lub przez wychowawcę.

4. Po zakończeniu kiermaszu w ogłoszonym terminie (informacja na drzwiach biblioteki) uczniowie zobowiązani są do odbioru niesprzedanych książek lub mogą przekazać je na własność biblioteki szkolnej.

5. Kiermasz trwa do wyczerpania podręczników oddanych przez starsze rocznikowo klasy.
            6. Dwa miesiące po terminie zakończenia kiermaszu nieodebrane podręczniki przechodzą na własność biblioteki szkolnej.
                                                                                       Dorota Ropelewska