• Pożegnanie maturzystów

•    W piątek, 26 kwietnia nasi abiturienci zakończyli pięcioletni okres swojej edukacji w naszej szkole. Ostatni dzwonek zabrzmiał dla uczniów z klas V TUF, V TPM oraz V TRW.  Młodzież  uroczystymi  słowami  pożegnała  pani vice dyrektor Katarzyna Szugaj, z której rąk młodzież otrzymała świadectwa ukończenia technikum. Ciepłe słowa oraz upominki powędrowały również z ust wychowawczyń pań Moniki Wity oraz Urszuli Waśkiewicz Szwonki.  Całą uroczystość przygotowali i prowadzili uczniowie z klasy IV TRW TPM pod opieką pani Haliny Ustowskiej.U. W-S.

• Apel z okazji Konstytucji 3 maja

• We wtorek 13 kwietnia 2024 roku w szkole odbył się apel z okazji 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Była to cenna lekcja historii, podczas której uczniowie mogli zapoznać się z istotnymi dla naszego kraju wydarzeniami z przeszłości. Apel został przygotowany przez uczniów z Samorządu Szkolnego i p Agnieszkę Kosiedowska.

• Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

• W dniach 23 i 24 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.
            Łącznie wystartowało 28 zawodników.
            Wyniki końcowe:
            CHŁOPCY;
            I miejsce - Aleksander T. - 2 BWZ
            II miejsce - Artur P. - 3 BWZ
            III miejsce - Paweł H. - 3 BWZ

WYNIKI:
            DZIEWCZĘTA;
            I miejsce - Ksenia S. - 2 F
            II miejsce - Joanna B. - 4 TPM
            III miejsce - Nikola M. - 1 TPM.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok. Organizatorzy: M.M, M.A

• Dzień Otwarty - 12.04.2024 r.

• Dzień otwarty w Naszej szkole to suma zaangażowania, talentów i pasji naszych uczniów, nauczycieli i pracowników administracyjnych. Każdy dorzuca swoją cegiełkę. Tańce, śpiewy, fryzury i moda w naszej szkole to codzienność. Staramy się, aby nasi podopieczni mogli nabywać nowe umiejętności ale także dajemy im szansę podzielenia się swoimi pasjami i talentami. Tak było i dzisiaj, gdy odwiedzili nas ósmoklasiści z Gdyńskich szkół podstawowych. Było głośno,smacznie i energicznie. Dziękujemy naszym partnerom za wsparcie - cukierni Renka i cukierni Rydelek z Sopotu, a także za pomocną dłoń panu Jarosławowi Kłodzińskiemu. Gdynia Edukacyjna, dziękujemy za relacje z naszego Dnia Otwartego. Ósmoklasiści, zapraszamy. Za rok scena może należeć do Was.
            Ania i Agnieszka

• Kartka Wielkanocna

• Pierwszy raz w naszej szkole odbył się konkurs pt „Kartka Wielkanocna" nawiązująca do tradycji wykonywania kartek ręcznie, pisanie życzeń bliskim i nie tylko. Uczniowie wykonywali kartki różnym technikami plastycznymi, są piękne i kolorowe. Najlepsi uczniowie konkursu zostali nagrodzeni:

1 miejsce Weronika Osowska 1 F

2 miejsce Marcelina Bach 1 TS